Fotografia

by Beata on 18 stycznia 2011

Dziś, gdy posiadanie aparatu cyfrowego nie jest rzadkością, wciąż należy podkreślać fakt, że zrobienie naprawdę dobrych zdjęć, wymaga wiedzy, doświadczenia i odrobiny talentu.

Choć profesjonalnie zajmuję się fotografowaniem od pięciu lat, tak na prawdę fotografuję odkąd sięgam pamięcią. Moim celem jest robienie takich zdjęć, które potrafią same opowiadać ludzkie historie. Widzę świat okiem aparatu fotograficznego, który pozwala mi zatrzymać w kadrze chwile- te najpiękniejsze, najbardziej wzruszające, ważne. Zatrzymać je po to, by móc do nich wrócić i raz jeszcze poczuć ich smak. Staram się żeby moje zdjęcia przesycone były emocjami, by miały swój niepowtarzalny charakter. Cieszy mnie, gdy mogę uczestniczyć w ważnych dla Was momentach życia a moje fotografie wzruszają Was lub cieszą.

Od lat pracuję na wysokiej klasy, profesjonalnym sprzęcie marki Canon, uznawanej i szanowanej przez wielu fotografów. Pozwala mi to na stosowanie nowoczesnych metod cyfrowej obróbki fotografii i zaproponowanie Państwu wielu ciekawych rozwiązań.

Od wielu lat jako fotograf ślubny profesjonalnie zajmuję się sesjami zdjęciowymi i reportażami. Wyjątkowe i niepowtarzalne zdjęcia ślubne to efekt doświadczenia, zaangażowania i indywidualnego podejścia do każdej sesji zdjęciowej.

Tekst napisany dla Moon Studio Photography w 2010 r

http://moon-studio.pl/pl/aktualnosci/o-mnie-1