Odkryj Kraków-luksusowe apartamenty w centrum Krakowa

by Beata on 4 kwietnia 2011

Naszym podstawowym celem jest, profesjonalne zorganizowanie Państwu miłego pobytu w Krakowie oraz zapewnienie wszelkiego rodzaju pomocy, by wizyta w naszym mieście, była wyjątkowa i niepowtarzalna.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji i określonym prestiżu. Od lat cieszymy się zaufaniem i nieposzlakowaną opinią, znakomitych gospodarzy, wsłuchujących się w potrzeby i uwagi swoich gości, pozwalające nam stale udoskonalać nasze usługi.

Od 2000 roku gościmy w naszych apartamentach turystów i biznesmenów przyjeżdżających do Krakowa. Długoletnie doświadczenie nauczyło nas, by do potrzeb i oczekiwań odwiedzających nas ludzi, podchodzić elastycznie i indywidualnie. Takie podejście sprawia, że zadowoleni goście, wracają do nas i chętnie polecają nas swoim znajomym. Przykładamy dużą wagę, do poszanowania prywatności każdego z naszych gości. Wielokrotnie gościliśmy w naszych apartamentach znane osoby ze świata kultury, sportu czy polityki, które szczególnie cenią dyskrecję. W swojej bogatej ofercie posiadamy zarówno wielkie i luksusowe apartamenty jak i kameralne studia. Możemy, więc z powodzeniem sprostać bardzo różnym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości przyjeżdżających do Krakowa.

Wszystkie apartamenty w Krakowie, których wynajem Państwu proponujemy, zlokalizowane są niezwykle atrakcyjnie, w centrum miasta lub w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku.
Apartamenty wyposażone są tak, by zapewnić wynajmującym wygodny pobyt przez kilka dni, tygodni czy miesięcy. Wszystkie apartamenty z naszej oferty, są niezależnymi mieszkaniami o wysokim standardzie urządzenia i wyposażenia.

Nowością w naszej ofercie są mieszkania do wynajęcia na dłuższy czas. Propozycja ta skierowana jest między innymi do studentów z programu wymiany Erasmus oraz biznesmenów. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w nowo uruchomionym serwisie www.KrakowFlats.com.

Dbając o bezpieczeństwo i komfort naszych gości, obsługa apartamentów świadczona jest przez 24 godziny, siedem dni w tygodniu. Kilkanaście, sprawnie działających i godnych zaufania osób, dba o zachowanie najwyższych standardów czystości i higieny. Godziny ich pracy dostosowane są do wymogów naszych gości. Posiadamy też własny serwis konserwatorsko-naprawczy, który zapewnia szybką pomoc w razie problemów technicznych. Korzystamy z usług certyfikowanych pralni, stosujących profesjonalne środki do prania czyszczenia i dezynfekcji.

Serdecznie zapraszamy Państwa do Krakowa jednego z najpiękniejszych miast Europy

http://www.odkryjkrakow.pl/o-nas