Odkryj Kraków.pl -Apartamenty Kraków

by Beata on 4 kwietnia 2011

Niezależnie od tego czy celem Państwa pobytu w Krakowie jest turystyka, rozrywka czy spotkanie biznesowe, w naszych apartamentach znajdziecie spokój, dyskrecję i atmosferę, której trudno doszukać się w  pokojach hotelowych. Wynajem apartamentów, to idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy nawet w podróży nie chcą rezygnować z wygody, niezależności i domowej atmosfery.

 

Staramy się zrobić wszystko, by zamieszkali Państwo w eleganckim miejscu, zapewniającym optymalne warunki do pracy, relaksu czy zabawy.

Ceny wynajmu naszych apartamentów w Krakowie, są bardzo konkurencyjne w stosunku do cen usług hotelowych w naszym mieście. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że są to tanie noclegi, w samodzielnych i wygodnie urządzonych mieszkaniach, zlokalizowanych w samym centrum miasta. Nasze apartamenty w Krakowie są niezależnymi mieszkaniami z wygodnie wyposażoną kuchnią i łazienką, które mogą być wynajmowane na dni, tygodnie czy nawet miesiące, w zależności od zróżnicowanych potrzeb gości.

Rozumiejąc potrzebę indywidualne podejścia do każdego z gości, nasi pracownicy chętnie pomogą w znalezieniu dogodnej dla Państwa lokalizacji wynajmowanego mieszkania, dostosowania jego wielkości, standardu i wyposażenia do Państwa potrzeb i wygody. Oferujemy szeroki wybór obiektów- od dużych luksusowych apartamentów z klimatyzacją, telewizją satelitarną i stałym dostępem do internetu, po niedrogie kameralne i przytulne mieszkania. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu szeroki wachlarz usług dodatkowych, takich jak organizacja dojazdów, z i na lotnisko, wycieczki do Wieliczki, Zakopanego czy Oświęcimia, zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem czy organizacja imprez rozrywkowych. Oferujemy też zakupy z dostawą do mieszkania i wiele innych usług, których ofertę znajdziecie Państwo w wynajmowanym apartamencie. Nasi goście mogą skorzystać z naszego płatnego parkingu w okolicach dworca głównego.

Atrakcyjna lokalizacja, wysoki standard i komfort oferowanych przez nas apartamentów, składają się na idealną propozycję, zarówno dla gości biznesowych, turystów, jak i par planujących spędzić w Krakowie romantyczne, niezapomniane chwile.
Apartamenty w Krakowie, których wynajem Państwu oferujemy, w większości mieszczą się w przepięknych, świeżo odrestaurowanych, zabytkowych krakowskich kamienicach. Inne, są położone w nowoczesnych kompleksach mieszkaniowych, wybudowanych w samym sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku. Tak doskonała lokalizacja mieszkań, jest gwarancją łatwego dojazdu do dworca czy lotniska, dostępu do zabytków, kawiarni, restauracji i innej rozrywki. Ich usytuowanie względem ulicy zapewnia mieszkańcom spokój i dyskrecję.
Bezpieczne, wygodne i luksusowo wyposażone apartamenty, zlokalizowane w centrum miasta sprawią, że spędzicie Państwo w Krakowie czas przyjemnie i bezstresowo.

Serdecznie zapraszamy Państwa do Krakowa, jednego z najpiękniejszych miast Europy

Tekst na stronę http://www.odkryjkrakow.pl/o-nas/