agencja interaktywna

by Beata on 8 czerwca 2011

Nasza AGENCJA INTERAKTYWNA powstała z prawdziwej pasji, połączenia doświadczenia i kreatywności młodych umysłów oraz potrzeby odnoszenia sukcesów. Tworzą ją ludzie pełni pomysłów, szukający nowych wyzwań i ciekawych projektów, po prostu specjaliści w swojej dziedzinie

W ten sposób udało nam się stworzyć zgrany i świetnie funkcjonujący zespół profesjonalistów, będących w stanie zrealizować najbardziej ambitne projekty. Cele naszych Klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Naszą ambicją i priorytetem jest realizowanie projektów o wyższej jakości za optymalną cenę.

Przekonaj się- profesjonalnie wcale nie znaczy drogo!


Nieszablonowość i nowatorskie rozwiązania stosowane w naszych projektach, przyciągają uwagę a funkcjonalność i skuteczność naszych działań pozwalają nam cieszyć się dużym ZAUFANIEM wielu Klientów. Naszej wyobraźni i możliwości nie ograniczają żadne granice. Realizujemy proste i skomplikowane projekty dla firm i osób z różnych stron Polski i świata.

Każde zlecenia jest dla nas nowym, ciekawym wyzwaniem

Oferta;

 • Internet to wirtualna przestrzeń- posiadająca nieskończenie wielki potencjał reklamowy. Skutecznie i kreatywnie wykorzystujemy go dla naszych Klientów.

Nasi klienci doceniają to, że jesteśmy w stanie zaoferować im kompleksową ofertę i spójny wizerunek, tak ważny dla skutecznej promocji produktu, marki, firmy czy osoby.

 • Budowa stron internetowych. Mamy ambicję  tworzyć projekty kreujące  nowoczesny wizerunek polskich i zagranicznych firm. Oferujemy profesjonalne projektowanie stron www, tworzenie aplikacji na facebook’u, tworzenie sklepów internetowych, portali społecznościowych……oraz kompleksowość usługi począwszy od projektu graficznego strony, poprzez uruchomienie jej właściwego funkcjonowania w Internecie, po stałą aktualizację zawartości i skuteczne jej wypozycjonowanie. Obejrzyj nasze portfolio i wyślij zapytanie. Przekonaj się- profesjonalne wcale nie znaczy drogie.
 • Reklama w sieci (E-marketing). Naszą bronią są pomysły/Naszą bronią jest kreatywność, profesjonalizm i kompleksowości usług. O sile spójnego wizerunku i skutecznej kampanii reklamowej przekonają się już wkrótce Twoi konkurenci. Zobacz nasze portfolio i wyślij zapytanie o skuteczne kampanie e-marketingowe. Liczy się       tylko       efekt w optymalnej cenie.
 • Pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Budowa funkcjonalnej i przyjaznej strony internetowej to dopiero początek na drodze do sukcesu. Ważniejsze jest, by strona była widoczna dla Twoich klientów. Co z tego, że masz efektowną i funkcjonalną stronę, o której istnieniu nikt nie wie.. Potrafimy skutecznie wypozycjonować Twoją stronę w najpopularniejszych wyszukiwarkach. Daj się odnaleźć w sieci.
 • Identyfikacja wizualna (CI) Spójny wizerunek firmy czy marki to podstawa skutecznego e-marketingu. Projektujemy efektowne i profesjonalne logotypy, ulotki, wizytówki, papier firmowy, banery reklamowe, opracowujemy księgi znaków oraz dbamy o właściwą oprawę graficzną twoich produktów. Przekonaj się- stać Cię na skuteczną i efektowna kreację
 • Doradztwo reklamowe, strategie marketingowe możemy być dla twojej firmy zewnętrznym działem reklamy, promocji i marketinu. Usługi oautsortsingowe są coraz popularniejsze na całym świecie. Ich zalety to oszczędność na płacach okresowo zbędnych pracowników i możliwość powierzenia poszczególnych kampanii reklamowych coraz to nowym firmom, co eliminuje niebezpieczeństwo popadania w rutynę i brak świeżych pomysłów. Sprawdź nas. Jesteśmy nieprzyzwoicie kreatywni.
 • Copywriting to umiejętność pisania tekstów, które działają na wyobraźnię i mają moc skłaniania do działania, ich efekty można zaplanować, warto je wykorzystać w strategii biznesowej. Większość ludzi szuka w Internecie informacji, dopilnujemy by znaleźli to, czego szukają właśnie na twojej stronie. Piszemy skuteczne teksty. (na użytek stron, katalogów ulotek)

Hasła na podstronę

 • Znamy się na tym, lubimy to robić i robimy to dobrze.
 • Cele naszych Klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.
 • Najwyższa jakość realizacji jest dla nas priorytetem.
 • Walczymy o Wasze mocne strony

Teksty i koncepcja merytoryczna tekstów na stronie agencji interaktywnej-Valiart została w całości opracowana przeze mnie.  http://valiart.pl/