Ośrodek wypoczynkowy nad morzem

by Beata on 7 czerwca 2011

Jeśli planują Państwo romantyczny weekend we dwoje, wczasy z rodziną czy aktywny wypoczynek w gronie przyjaciół, ośrodek wypoczynkowy Margo jest dla Państwa idealną propozycją.

Wszystkich szukających spokoju i ciszy, pragnących uciec od zgiełku dużych miast zapraszamy do urokliwego ośrodka wypoczynkowego Margo. Jest on położony w niezwykle unikalnej wsi Karwieńskie Błota, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, na skraju Rezerwatu Przyrody Widowo. W niewielkiej odległości od ośrodka znajduje się piękna, szeroka, piaszczysta plaża, która nawet w sezonie nie jest zatłoczona, ponieważ okolica jest mało zaludniona.

Wspaniała lokalizacja i możliwości ośrodka Margo sprawiają, że może on pełnić wiele funkcji. Być atrakcyjnym miejscem na rodzinne bezpieczne wczasy, czynny odpoczynek w siodle, organizację imprez zamkniętych czy miejscem na szkolenia i imprezy integracyjne.

Oddajemy do Państwa dyspozycji wygodne i komfortowo wyposażone apartamenty, w których można wypoczywać przez cały rok. Nieważne czy planują Państwo romantyczny weekend we dwoje, wczasy z rodziną czy aktywny wypoczynek w gronie przyjaciół, nasze apartamenty są dla Państwa idealną propozycją. Oferujemy 3-, 4- lub 6-osobowe apartamenty,  każdy z nich jest komfortowo wyposażony, posiada własną łazienkę oraz balkon lub wyjście do ogrodu.

Opracowanie całości tekstów na nową stronę ośrodka wypoczynkowego Margo w Karwieńskich błotach maj 2011

http://www.margo.hostingpro.pl/index.html