O nas

Pisanie wymaga kreatywności i indywidualnego podejścia do każdego tematu.  Nie jest sztuką napisać poprawny gramatycznie, stylistycznie i merytorycznie tekst, sztuką jest napisać tekst, który spełnia te wszystkie  warunki i w dodatku jest ciekawy, zmusza do myślenia lub działania. Słowo to potężna broń psychologiczna. Trzeba umiejętnie i odpowiedzialnie nim operować.

Jesteśmy w pewnym sensie spółdzielnią dziennikarską. Zespół tworzą dziennikarze i marketingowcy, którzy są specjalistami w wielu dziedzinach. Dzięki połączeniu sił, możemy nie tylko wspierać się w pracy i realizować duże zlecenia, ale też sprawdzić się w wielu tematach i branżach.

Strona ta, jest naszym swoistym portfolio.

Beata – Pracowałam w wielu zawodach. Jako przedszkolanka, wychowawca internatu, pedagog specjalny, terapeuta zajęciowy,  pracownik socjalny. Byłam managerem klubu muzycznego i marketingowcem, ale zawsze, we wszystkim co robiłam bardzo ważne było dla mnie słowo. Gdy w końcu zaczęlam pracować jako dziennikarz, najpierw radiowy, w końcu prasowy,  zrozumiałam, że chyba najwięcej satysfakcji daje mi pisanie. Wszystkie poprzednie doświadczenia zawodowe dają mi swobodę poruszania się w wielu tematach, dziedzinach wiedzy i aktywności społecznej. Od wielu lat zajmuję się pisaniem artykułów specjalistycznych, poradniczych czy publicystycznych. Współpracuję z wieloma wydawnictwami, redakcjami i portalami internetowymi, pisząc artykuły z takich dziedzin jak profilaktyka zdrowia, medycyna tradycyjna i alternatywna, ziołolecznictwo, psychologia czy aranżacja wnętrz- choć  zdarzało mi się również pisać o badaniach  termograficznych czy sprzęcie komputerowym. Każdy temat jest dla mnie ciekawym wyzwaniem i wymaga indywidualnego podejścia.

Od zawsze interesuję się zielarstwem i ziołolecznictwem, muzyką alternatywną i jazzową.  Moją ogromną pasją jest ogród, literatura i gotowanie.

Alex – Z wykształcenia biotechnolog o szerokich zainteresowaniach i otwartym umyśle. Z dużą lekkością pisze o nowych technologiach i ich zastosowaniu nie tylko w medycynie, ale też o energii odnawialnej, budownictwie pasywnym czy psychologii i aranżacji wnętrz.  Interesuje się fotografią,  kulturą i sztuką wschodu oraz literaturą fantasy.

Jako zespół zajmujemy się między innymi pisaniem

  • artykułów poradniczych i specjalistycznych z różnych dziedzin
  • artykułów promocyjno reklamowych,
  • tekstów ulotek, ofert reklamowych,
  • redagowaniem i pisaniem tekstów na strony internetowe
  • redagowaniem opisów produktów
  • nasze artykuły są pisane z uwzględnieniem zasad SEOwritingu

Więc…

Jeżeli zależy Ci na tym by Twoja strona internetowa była ciekawa i przynosiła oczekiwane zyski, nie wystarczy, by dobrze i efektownie wyglądała. Potrzebujesz skutecznych tekstów.

Copywriting to umiejętność pisania tekstów, które działają na wyobraźnię i mają moc skłaniania do działania, ich efekty można zaplanować, warto je wykorzystać w strategii biznesowej.

Teksty na Twojej stronie powinny być zrozumiałe i interesujące dla czytelnika oraz przyjazne dla wyszukiwarek.

Większość ludzi szuka w Internecie informacji. Jeśli znaleźli już Twoją stronę, powinni na niej zobaczyć na tyle interesującą ofertę, by nie szukać dalej.

Comments are closed.